Sharing is caring!

 

Grafika na imprezę - KCH Enduro Dynamit 2017

Ostra jazda i wielkie emocje szykują się w dawnych zakładach wapienniczych w Płazie . Stowarzyszenie KCH zaprasza na widowiskowe zawody motokrosowe KCH Enduro Dynamit 2017.

Dzięki uprzejmości właściciela Kopalni Kamienia Dolomitowego „Kans-pol” zawody KCH Enduro Dynamit 2017 zostaną rozegrane na terenie dawnych zakładów wapienniczych w Płazie. Popularny „Wapiennik” gościł zawodników Enduro po raz pierwszy w zeszłym roku. Po wielkim sukcesie imprezy, zawodnikach przybywających z całej Polski, zainteresowaniu kibiców, organizator – Stowarzyszeni KCH – postanowił, że zawody zagoszczą na stałe w kalendarzu imprez ziemie chrzanowskiej.

W dwudniowej imprezie weźmie udział ponad 200 zawodników. Będą rywalizować na 9-10 km trasie w klasie „PRO” i 7 km w klasie „Amator”.

KCH Enduro Dynamit 2017 – widowisko i emocje.

Zawody typu hard enduro to jedne z bardziej widowiskowych sportów motorowych. Szybkie zjazdy, ostre podjazdy, hopki, różnego rodzaju naturalne przeszkody terenowe – to wszystko czeka na spragnionych adrenaliny zawodników i chcących oglądać niezwykłe wyczyny kibiców.

Orgnizatorzy zachęcają do zapoznania się ze szczegółami.

Będzie nam miło, otrzymać Twoje wsparcie. DZIĘKI 

Leave a Comment