Sharing is caring!

 

Plakat imprezy Mundial kids 2017 w Chrzanowie - napisy na zielonej murawie

Mndial Kids 2017 zostanie rozegrany na płycie Placu 1000-lecia w Chrzanowie . Organizatorzy mundial dla najmłodszych w Chrzanowie zaplanowali atrakcje również dla kibiców.

Idea imprezy na Ziemi Chrzanowskiej wywodzi się z Trzebini. To tam zorganizowano pierwszą edycję. Teraz organizatorzy postanowili rozszerzyć zakres terytorialny turnieju na cały powiat chrzanowski. W każdej gminie powiatu zostaną rozegrane lokalne rozgrywki. Najlepsze zespoły spotkają się na turnieju finałowym. Jest to więc swoista namiastka Mistrzostw Powiatu Chrzanowskiego.

Pierwsza edycja mundialu dla najmłodszych w Chrzanowie jest organizowana przez Biuro Promocji i Rozwoju Gminy Chrzanów i Akademię Piłkarską 21. Miejscem Rozgrywek stanie się Plac 1000-lecia . Na płycie placu zostanie rozstawione specjalne boisko.

Mistrzostwa powiatu chrzanowskiego

Zawody zostaną rozegrane – tak jak na prawdziwym mundialu – systemem pucharowym. W każdej z trzech kategorii wiekowych zagra osiem zespołów. Na zwycięzców czekaja atrakcyjne nagrody.

Podobne zawody odbywają się we wszystkich gminach powiatu chrzanowiskiego. Najlepsze drużyny spotkaja się na turnieju finałowym na jesień 2017r.

Orgnizatorzy zachęcają do zapoznania się ze szczegółami.

Będzie nam miło, otrzymać Twoje wsparcie. DZIĘKI 

Leave a Comment