Sharing is caring!

 

Plakat imprezy Mundial kids 2017 w Libiążu - napisy na zielonej murawie mundial dla najmłodszych w Libiążu

Mndial Kids 2017 zostanie rozegrany na płycie Placu Słonecznego w Libiązu . Organizatorzy mundial dla najmłodszych w Libiążu zaplanowali atrakcje również dla kibiców.

Idea imprezy na Ziemi Chrzanowskiej wywodzi się z Trzebini. To tam zorganizowano pierwszą edycję. Teraz organizatorzy postanowili rozszerzyć zakres terytorialny turnieju na cały powiat chrzanowski. W każdej gminie powiatu zostaną rozegrane lokalne rozgrywki. Najlepsze zespoły spotkają się na turnieju finałowym. Jest to więc swoista namiastka Mistrzostw Powiatu Chrzanowskiego.

Pierwsza edycja mundialu dla najmłodszych w Libiążu jest organizowana przez Libiąskie Centrum Kultury i trzebińskich radnych. Miejscem Rozgrywek stanie się Plac Słoneczny. Na płycie placu zostanie rozstawione specjalne boisko.

Zabawa nie tylko dla najmłodszych

Zawody zostaną rozegrane – tak jak na prawdziwym mundialu – systemem pucharowym. W każdej z trzech kategorii wiekowych zagra osiem zespołów. Na zwycięzców czekaja atrakcyjne nagrody.

W tym roku organizatorzy postanowili zadbać również o publiczność. Nagroda specjalna zostanie przyznana dla kibiców za najbardziej oryginalny i spektakulaarny doping w trakcie rozgrywania spotkań. Pod uwagę będą brane doping, akcesoria kibicowskie i przebrania.

Orgnizatorzy zachęcają do zapoznania się ze szczegółami.

Będzie nam miło, otrzymać Twoje wsparcie. DZIĘKI 

Leave a Comment