A Ty? Co robisz dziś wieczorem?

Opowiemy Tobie pewną historię… W jednym z urokliwych miast Małopolski Zachodniej jest ciepły, niespieszny poranek, słoneczny dzień weekendu. Na głównym placu, zebrała się grupa pasjonatów rowerowych. W kolorowej gromadzie rowerzystów co chwilę słychać wybuchy śmiechu, toczą się gwarne rozmowy. Jak co tydzień, wspólnie wyruszają na wycieczkę by odkrywać piękno najbliższych okolic. Nie jest ich wielu, zaledwie kilka, może kilkanaście osób. Każdy z nich bardzo chce aby grupa się rozrastała lecz jak co tydzień, nie dołącza do nich nikt nowy. Co chwilę, przy rowerzystach zatrzymują się jednak przechodnie. Pytają – „Co to za impreza?”, „Gdzie jedziecie?”, „Naprawdę jeździcie co tydzień? Od siedmiu lat? Gdybym wiedział to z chęcią dołączył bym do Was!”, „Gdzie znajdę na Wasz temat informację?”, „Nie…dziś już za późno…gdybym wiedział dwa dni wcześniej…”, ” Właśnie zastanawiałam się jak spędzić dzisiejszy dzień…szkoda, że taka okazja mnie ominęła”…

 

 

  • Czy TY również jesteś czasem w takiej sytuacji?
  • Chcesz ciekawie spędzić czas na lokalnych spotkaniach, koncertach i imprezach lecz kolejny raz szukając miejsca na ciekawe spędzenie czasu, nie możesz znaleźć nic godnego uwagi?
  • Nie znając pełnej oferty wydarzeń w okolicy, często wybierasz tą sama formę spędzania czasu?
  • To samo dotyka większość Twoich znajomych i znajomych Twoich  znajomych ; ).
  • Wielogodzinne wertowanie internetu często kończy się klęską lub nie masz ochoty sprawdzać stron organizatorów wydarzeń każdej z osobna bo zjmuje to pół dnia?

Właśnie w czasie takich bezowocnych, często rozczarowujących poszukiwań, narodziła się koncepcja połączenia w jednym miejscu ludzi chcących korzystać z kultury . „Pełna Kulturka” miała być miejscem spotkania organizatorów lokalnych wydarzeń i ich odbiorców, które jednocześnie dostarczałoby informacji o tym, jak ciekawie spędzić czas.

 

 

… Jeden z rowerzystów wyciągnął małą karteczkę z kieszeni swojej zielonej, już trochę wysłużonej, sakwy rowerowej. Opierając kawałek papieru na siodełku starannie napisał adres strony www. Z szerokim uśmiechem podał ją dziewczynie, która chciała znać termin następnej przejażdżki. Rowerzyści wyruszyli w drogę. Z tydzień spotkali się ponownie. Tym razem do grupki rowerzystów dołączyły trzy osoby – dziewczyna, która otrzymała karteczkę przyprowadziła dwóch znajomych…

…spędzić czas w naszej okolicy.

Pełna Kulturka – portal ludzi aktywnych

„Pełna Kulturka”oszczędza czas i dostarcza niezbędnej wiedzy dla ludzi poszukujących ciekawych wydarzeń w okolicy i miejsc na atrakcyjne spędzenie własnego czasu wolnego. Baza lokalnych gastronomii, możliwość uzyskania upustów w restauracjach czy darmowych wejściówek na lokalne imprezy dopełniają ofertę portalu. Pełna Kulturka zapewnia szeroką ofertę wydarzeń kultury i miejsc pełnych pasji. Jest wygodnym i skutecznym narzędziem w codziennym poszukiwaniu informacji.

„Lubimy to co robimy, robimy to co lubimy”

CO ROBIMY?

Inspirujemy, zachęcamy, pomagamy. Promujemy wydarzenia kulturalne, przedstawiamy atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu na pograniczu Małopolski Zachodniej i Śląska. Opowiadamy o lokalnych społecznościach z perspektywy wydarzeń mniej lub bardziej kulturalnych ;)

CO LUBIMY?

Lubimy to co robimy. Wciąż szukamy nowych rozwiązań i konsekwentnie je wdrażamy. Cieszymy się gdy nasza pasja wyrażona naszą pracą, pomaga właśnie Wam .

LUDZIE

Zawsze staramy się budować długoterminowe relacje , ponieważ konsekwentnie realizowana strategia daje oczekiwane efekty. To powoduje, że wszystkie, nawet te najmniejsze wydarzenia czy miejsca pełne pasji traktujemy indywidualnie i z należytą uwagą. Jesteśmy świadomi, że „lepiej razem niż osobno” –  współpraca może pomagać w rozwoju lokalnej społeczności, dlatego chcemy łączyć ludzi wokół ciekawych i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.

JAK DZIAŁAMY?

„Pełna Kulturka” działa nie tylko dla lokalnej społeczności, ale również dla własnej przyjemności i satysfakcji. Nasze działania skupiają się na promocji wydarzeń kulturalnych i ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Działamy dla Was. Chcemy tworzyć relacje, które przetrwają lata. Zależy nam na pełnej satysfakcji zarówno odbiorców zamieszczanych tu treści jak i ich twórców.